סקר ביטחון אישי 2016

תאריך: 28/11/2017
בסקר שפורסם על ידי הלמ"ס  (הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה) עולה כי חל שיפור בתחושת הביטחון של תושבי העיר פתח תקוה, ואחוז בני 20 ומעלה המרגישים בטוחים ללכת לבד באזור מגוריהם בשעות החשכה עומד על 83% בשנת 2016 לעומת 78% בשנת 2015. 
נראה כי בשנת 2016 החלו לתת פרי תוצאות העבודה המאומצת של ראש העיר איציק ברוורמן ושל מחזיק תיק החירום מ"מ רה"ע אוריאל בוסו אשר הגבירו את מערך האבטחה בעיר, הגדילו את מערך כוחות הפיקוח העירוני והשיטור העירוני, החלו להפעיל את תכנית "עיר ללא אלימות" ועוד. 
ראש העיר איציק ברוורמן "בתחילת הקדנציה שמתי לי למטרה להגביר את תחושת הביטחון של התושבים ולחזק את שיתוף הפעולה עם המשטרה וכל גורמי האכיפה והשמירה על הסדר הציבורי. חיזקנו את אגף הביטחון ואת השיטור העירוני. הצבנו מצלמות ברחבי העיר והצטרפנו לתכנית הלאומית "עיר ללא אלימות". בזכות ההשקעה במשאבים, לרבות כוח אדם ואמצעים טכנולוגיים, ובזכות העבודה המאומצת והמשותפת של כל הגורמים – חלה עלייה בתחושת הביטחון של תושבי העיר, מגמה שנחזק גם בעתיד". 
אוריאל בוסו "אנו משקיעים מאמצים כבירים בסנכרון כלל גופי הביטחון בעיר במטרה למקסם את המשאבים העומדים לרשותנו ובמקביל גם עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם המשטרה. אני מאמין שתכנית עבודה מסודרת, הכפלת תקני השיטור העירוני ועבודה מאומצת של כל הגורמים הביאה לשיפור בתחושת הביטחון של התושבים ואני שמח כי זה ניכר בסקר".