דלג על קישורי ניווט
ילדים
נוער, צעירים וסטודנטים
משפחה
נשים
גמלאים וגיל הזהב
קהילות בעיר
Skip Navigation Linksפתח תקוה>כתבות

מגזין פתח לוותיק

לאחר תקופה ארוכה של למידה, הכנה וכתיבה נחנך עיתון הגמלאים "פתח לוותיק", בעיר פתח תקוה.
את הפקת העיתון יזמו חבר המועצה אשר שוקר ראש אגף קשרי תושבים ויו"ר מינהלת הגמלאים ודליה גאון מנהלת מינהלת הגמלאים, לפני כשנה. או-אז החלו בפרסום מודעות הקוראות לגמלאים וגמלאיות בעלי כישורי כתיבה ו/או צילום לפנות אל המינהלת ולקחת חלק בהפקת עיתון המיועד לציבור הגמלאים. לאחר מיונים ארוכים, נותרו 18 חברים שעברו הכשרה במשך מספר חודשים, ולאחריה יצאו לדרך.
חברי מערכת הגמלאים עמלו במשך שבועות על הפקת הגיליון הראשון, בסיוע גדי פורת מחברת "דורות". העיתון פונה לגמלאים, תכניו נכתבים על ידי הגמלאים ולמענם, והנושאים המועלים בו הינם מעולם התוכן של הגמלאים כגון אירועים, סיפורי ותיקים, זכויות הגמלאי ועוד.
בפגישה חגיגית שנערכה היום 29.11 בין חברי המערכת לראש העיר איציק ברוורמן וראש המינהלת אשר שוקר, נחנך הגיליון הראשון. ראש העיר איציק ברוורמן "עיריית פתח תקוה משקיעה רבות בשני מגזרים מרכזיים, האחד הוא ילדים והשני הוא ציבור הגמלאים. אני מברך על הפקת העיתון אשר ישרת את קהל הגמלאים הרב החי בעיר, ואני מעריך מאד את המסירות והעקשנות של צוות מהערכת, אשר ודליה להוציא את הרעיון מהכוח אל הפועל. בזכות הקבוצה המיוחדת הזו שקמה והתגבשה, הופק העיתון שיספק לקהל הגמלאים את מירב המידע והסיפורים המעניינים אותם".
אשר שוקר "אני מרגיש שהגשמנו חלום! הדבקות במטרה של דליה ושלכם הביאה אותנו לכדי גמר, ולכדי הפקת העיתון שישרת נאמנה את ציבור הגמלאים החי בעיר. העיתון הזה הוא פרי עבודה של צוות המערכת אשר עבד לילות כימים על מנת להפיק את המיטב ולהביא את העיתון לכדי הוצאתו לפועל. אני מודה לכם על העשייה והדבקות במטרה".
"גמלאי לוותיק" הינו עיתון רבעוני, שיחולק במתנ"סים, מרכזי לקשיש, מרכזי קניות וכדומה.

אתם מוזמנים לכתוב לחברי המערכת באמצעות המייל:  mailto:dorotpt@ptikva.org.il

קריאה מהנה!

 

;#;#
 
 
סקרים
דלג על קישורי ניווט
ילדים
נוער, צעירים וסטודנטים
משפחה
נשים
גמלאים וגיל הזהב
קהילות בעיר
rss fasebook
הוקם ע"י החברה לאוטומציה   בשיתוף "האגף לתכנון אסטרטגי", פ"ת תנאי שימוש באתר