קובי אוז והקונסרבטוריון העירוני יחד על במה אחת

קובי אוז והקונסרבטוריון העירוני יחד על במה אחת

תאריך: 17/01/2018

קהל רב מילא אמש את היכל התרבות בפתח תקוה, באירוע שאיננו זוכים לראות כמותו לעיתים קרובות. 100 ילדים ובני נוער לקחו חלק בהפקה מוסיקלית מרשימה ביותר, לצדו של הזמר והיוצר קובי אוז.
תזמורת הנוער הייצוגית בניצוחו של מיכאל דלמן והמקהלה הייצוגית "קנטבילה" עליה מנצחת שלומית מדר, מנהלת הקונסרבטוריון העירוני, ליוו את הערב כולו בשילוב הרמוני קסום של מקהלה ותזמורת, בעיבודים מעולים ומשובחים שנעשו על ידי רועי פרידמן, והם שהפכו את האירוע המוסיקלי למרתק מיוחד ומרגש.
אוז, נהנה לספר על שיתוף הפעולה המיוחד עם הקונסרבטוריון ואף שיבח את המוסיקאים הצעירים על ההתמדה, הרצינות ויכולות הביצוע המרשימות.
את השירים הגיש קובי בליווי סיפורים מרגשים, מלאי קריצה והומור, על ילדותו בשדרות מוכת הטילים, על שיתוף הפעולה המוסיקלי בין נוער עיירות הפיתוח ונוער קיבוצי הנגב, ועל להקת "טיפקס" הוותיקה והמוכרת.
לאורך המופע בוצעו כ 20 שירים, שזורים בסיפור חייו המופלא של קובי מאז ימי ילדותו, דרך תחנות חייו בקריירה והופעתו בתחרות הארווויזיון עם השיר המתריס push the bottom
הערב היה שזור ברגעי שיא רבים, אחד מהם קרה כאשר הסולנית דניאל מקירה, בוגרת מקהלת "קנטבילה" ביצעה עם קובי בדואט את השיר "אם זו האהבה", ולאחר מכן עלה אל הבמה בן זוגה והפתיע אותה בהצעת נישואין מרגשת.
הערב כולו היה מלווה בהקרנת מולטימדיה שאפשרה לקהל לשיר עם קובי את השירים הנפלאים, ולהתוודע באופן ברור יותר אל כתיבתו ההומוריסטית, השנונה, הרהוטה והמבריקה. 
שלומית מדר, מנהלת הקונסרבטוריון ומנצחת מקהלת "קנטבילה" סיפרה מעל הבמה על עשייה נרחבת בין כותלי הקונסרבטוריון מה שמאפשר יציאה עם הפקות גדולות ומקצועיות אל הקהל הרחב.