פעילות המשלבת ספורט

פעילות המשלבת ספורט

תאריך: 26/09/2017
פעילות מיוחדת ומוצלחת במיוחד אשר שילבה ספורט ושמירה על איכות הסביבה בדגש על מיחזור, התקיימה  באצטדיון המושבה.

יום זה הוא  פרי שיתוף פעולה של אגף הספורט, אגף התברואה-מחלקת מיחזור ומינהל החינוך.
יום הספורט האקטיבי ל-1600 תלמידי כיתות ו' (בבתי הספר שהביעו רצון להשתתף) הוקדש השנה להקניית הרגלים לעיסוק בפעילות ספורטיבית כחלק מחינוך לבריאות ושמירה על הסביבה בה אנו חיים וכן חינוך למיחזור ושמירה על הקיימות ואיכות הסביבה. הפעילות הינה פעילות אתגרית תוך שילוב נושאי המחזור השונים בתחנות ההפעלה השונות.
האירוע התקיים בשעות הבוקר במגרשי האימונים של אצטדיון המושבה ובמהלכו נהנו התלמידים משפע של תחנות פעילות, בין היתר: תיפוף על כדורי פיטבול, מסלול מכשולים, פירמידת טיפוס, טיפוס על "גשרי הימלאיה", טרמפולינות, אגרוף-קיקבוקס, תחנת אקסטרים ובה בריכת כדורים ענקית ו-4 מזרני אקרובטיקה גדולים, הקרנת סרט על מיחזור ושימוש חוזר ועוד.
כל בית ספר הגיע ליום הספורט עם שלט אותו הוא הכין ובו מסר הקשור לשמירה על ניקיון העיר, הפרדת פסולת ושימוש בחומרים בשימוש חוזר.
אורנה דוידאי סגנית רה"ע וראש אגף איכות הסביבה הגיעה לברך וכך גם אדי קואז ראש מינהל שפ"ע.
אורנה דוידאי "אנו מקיימים כל השנה פעילויות המקדמות חינוך לשמירה על איכות הסביבה ועל הקיימות. תלמידי כיתות ו' שהגיעו לאירוע התכוננו אליו מראש, למדו ונערכו והיום הם נהנו מאירוע ספורטיבי ובמקביל למדו על הפרדת פסולת וחשיבות הנושא. אני מודה לכל השותפים לאירוע נפלא זה". 
אדי קואז ראש מינהל שפ"ע "שילבנו באירוע זה ספורט ושמירה על איכות הסביבה, בדגש על מיחזור והפרדת פסולת. אנו חיים בעולם שבו עלינו לשמור על איכות הסביבה למעננו ולמען הדורות הבאים. התלמידים המשתתפים היום בפעילות נחשפו היום לחשיבות הפרדת הפסולת ושילבו זאת עם ספורט והנאה".