מספרה לאזרחים ותיקים

מספרה לאזרחים ותיקים

מספרה
תאריך: 14/02/2019
אזרחים ותיקים, תושבות ותושבי העיר, יזכו לימי טיפוח ופינוק במספרה קהילתית חדשה, שתיפתח ב-28.2.2019 , במעמד ראש העיר רמי גרינברג, בבית הספר תיכון טכנולוגי נעמת ברחוב קפלן 42.

על החיבור אמון שלומי ערה, מנהל הרשות למאבק באלימות, סמים ואלכוהול, שרתם למיזם את שירי מתנה שלום האמונה על הגמלאים ברשות ואת איריס רד וינשטיין מנהלת תיכון טכנולוגי נעמת, בו חלק מהתלמידים לומדים את מקצועות טיפוח החן והיופי, וכחלק מהכשרתם בליווי צוות המורים המקצועי של ביה"ס, מפעילים מספרה שפתוחה לקהל במחירים אטרקטיביים במהלך ימי השבוע. 

כחלק מהפעילות הקהילתית אותה מבצעת הרשות למאבק באלימות, סמים ואלכוהול בפתח תקוה, נחשף שלומי ערה, מנהל התוכנית לפעילות דומה בעיר ראשון לציון והחליט לממשה גם בעיר. שלומי ביקש לשלב בפרויקט את תיכון טכנולוגי נעמת בניהולה של איריס רד וינשטיין וזו נרתמה לרעיון ואמרה "כי מגמת הספרות הינה מגמה לבגרות ואנו גאים על היכולות אותן מפגינים התלמידים. לבית הספר פעילויות משותפות רבות  עם הרשות למאבק באלימות, סמים ואלכוהול וברגע שהגיעה הפניה, נרתמנו למשימה. התלמידים מחכים בקוצר רוח להעניק מעצמם לאזרחים הוותיקים".

ראש העיר רמי גרינברג "זהו שיתוף פעולה בו כל הצדדים יוצאים נשכרים. אנו מעודדים את בני הנוער לנתינה ותרומה לקהילה ומעודדים קיום פעילות רב דורית, המקיימת שיח בין בני נוער לתושבים ותיקים". 
שלומי ערה, מנהל הרשות למאבק באלימות, סמים ואלכוהול, ציין כי "אחת ממטרות התוכנית, היא להגביר את תחושת המוגנות והשייכות הקהילתית בקרב אזרחים ותיקים, והמספרה בה יקבלו התושבים הוותיקים טיפולי יופי וטיפוח החן, היא אמצעי לכך".

תושבים ותיקים מוזמנים לקבוע תור במספרה במחירים אטרקטיביים, בתיאום מראש בטלפון: 03-9218619.