שדרוג מגרש הפועל מחנה-יהודה

שדרוג מגרש הפועל מחנה-יהודה

מגרש מחנה יהודה - קרדיט זאב שטרן
תאריך: 31/12/2019
במגרש הפועל מחנה-יהודה, ע"ש זכריה רצאבי ז"ל מגדולי שחקני ומאמני "המחנה", נערך בתאריך  21.12 טקס לציון שדרוג המגרש ומתקניו במעמד ראש העיר רמי גרינברג, חברת המועצה עידית ישראלוב לוין תושבת השכונה ובנוכחות קהל רב

הטקס המכובד והמרגש נפתח רשמית בברכת ראש העיר רמי גרינברג שעמד על חשיבותה ההיסטורית של השכונה והקבוצה וכן עמד בדבריו על הפעילות של השחקנים במגרש לחינוך לערכים. גרינברג הבטיח כי ימשיך לסייע בשדרוג המגרש וכן סיפר על הוספת תקציב התמיכות לקבוצות הספורט בעיר ובכללן "המחנה". 

גרינברג "לאחר שנים של הזנחה אני שמח כי הצלחנו לשדרג את מגרש הספורט הוותיק ולהנציח את זכרם של ספורטאי העבר אשר הגיעו להשגים מרשימים וזיכו את העיר בכבוד רב. נמשיך להשקיע בטיפוח המגרש ובקידום הספורט בעיר". 

לאחר ראש העיר דיבר יו"ר העמותה ד"ר אמנון מעבי שהודה לראש העירייה על פועלו ולכל מי שפעל לרכישת המגרש ושדרוגו. הוא עמד על חשיבות השדרוג להעצמת הפעילות ספורטיבית-חינוכית באגודה. כן ציין מעבי כי הערב נתייחד עם 21 שחקנים, פעילים ומאמני עבר ב"המחנה" שהלכו לעולמם ומגיע להם כבוד והוקרה על פועלם. בסיום דבריו הודה לכל מי שסייע בשדרוג המגרש ובהכנות לטקס.

שחקני שתי הקבוצות הסתדרו בשורה אחת מול היציע מלווים בילדי בית הספר לכדורגל ושופטי המשחק והמנחה החל בהקראת 21 שמות הנפטרים והקהל מחא כף כמקובל במגרשי הכדורגל. 

הזמר והיוצר איתן מסורי שר את ההמנון הלאומי "התקווה" והקבוצות ניגשו לאמצע המגרש יחד עם ראש העיר רמי גרינברג שפסע מלווה בשני נכדיו של המנוח אלקנה שמן שהיה קפטן הקבוצה הברזילאית ומאמן קבוצת הבוגרים. גרינברג בעט בכדור (באופן שלא בייש שחקן פעיל...) והמשחק החל. המשחק הסתיים בניצחון "המחנה" 2:3. בהפסקת המשחק שיחקו ילדי בית הספר משחקונים קצרים.

את הטקס הנחה חבר העמותה אייל בן דוד.

קרדיט זאב שטרן