הפעל נגישות לקוראי מסךנגישותדלג לתוכן מרכזי
 
סגור חיפוש

אמץ חבר

 • כלב כנעני בוגר חברותי, עדין וממושמע. אוהב מאוד נוכחות של בני אדם ובעיקר פינוקים ומשחקי כדור בחצר. לא מסתדר עם כלבים אחרים

  ויקו

  גיל: 2 שנים

  ​כלב כנעני בוגר חברותי, עדין וממושמע. אוהב מאוד נוכחות של בני אדם ובעיקר פינוקים, ליטופים ומשחקי כדור בחצר.  לא מסתדר עם כלבים אחרים ויתאים לכל בית. (קוד 63633239).

 • כלב רועה מעורב בוגר, שובב ואנרגטי, אוהב לרוץ ולהשתולל, חייב טיולים ארוכים לצורך הוצאת מרץ. יתאים לבית עם חצר.

  דון

  גיל: 1 שנה

  ​כלב רועה מעורב בוגר, שובב ואנרגטי, אוהב לרוץ ולהשתולל, חייב טיולים ארוכים לצורך הוצאת מרץ. אוהב בני אדם ויתאים לבית עם חצר. (קוד 63633760)

 • כלב ביישן ומתוק רוב הזמן מעדיף להתפנק מסתדר עם בעלי חיים וילדים ומאוד אוהב חברה של מבוגרים. סנופי כלב גדול אבל יחסית רגוע

  סנופי

  גיל: 1.5

  כלב כנעני בוגר, ביישן ומתוק רוב הזמן מעדיף להתפנק מסתדר עם בעלי חיים וילדים ומאוד אוהב חברה של מבוגרים. סנופי כלב גדול אבל יחסית רגוע ויתאים לכל בית. ימסר מחוסן ומסורס ויתאים לכל בית.(קוד63634062)

 • כלבה מתוקה במיוחד מסתדרת מאוד עם אנשים וילדים ומאוד אוהבת לשחק בכדור. הגיע לשרות הוטרינרי אחרי הזנחה וצריכה משפחה עם סבלנות

  דייזי

  גיל: 1.5 שנים

  דייזי כלבה מתוקה במיוחד מסתדרת מאוד עם אנשים וילדים ומאוד אוהבת לשחק בכדור. הגיעה לשרות הוטרינרי אחרי הזנחה וצריכה משפחה עם סבלנות ולב גדול. תימסר מעוקרת ומחוסנת בכל טוב.. קוד(63634231)

 • כלב טוב ושמח מאוד אוהב אנשים וילדים אבל פחות מסתדר עם כלבים. ניקו מסורס ומחוסן, כלב גדול אבל ממושמע מאוד ורגוע

  ניקו

  גיל: שנה

  כלב טוב ושמח מאוד אוהב אנשים וילדים אבל פחות מסתדר עם כלבים. ניקו מסורס ומחוסן, כלב גדול אבל ממושמע מאוד ורגוע יתאים לכל בית ללא בעלי חיים. מי יאמץ את ניקו? קוד(63634211)

 • מלינואה מעורב מתוק ואנרגטי ,מאוד אוהב תשומת לב, מסתדר עם כלבים אבל אוהב יותר להיות בחברה של אנשים וילדים

  רוי

  גיל: חצי שנה

  מלינואה מעורב מתוק ואנרגטי ,מאוד אוהב תשומת לב, מסתדר עם כלבים אבל אוהב יותר להיות בחברה של אנשים וילדים . רוי מחוסן ומסורס ויתאים לבית עם חצר . רוי הוא דוגמן במשרה חלקית מחפש בית במשרה מלאה. (קוד 63634252)

אמץ חבר