הפעל נגישות לקוראי מסךנגישותדלג לתוכן מרכזי
 
סגור חיפוש

אמץ חבר

 • כלב מעורב בוגר מתוק וחברותי. ננטש בגיל מבוגר אך זה לא מונע ממנו לרוץ ולהשתולל, אוהב לשחק עם כלבים אחרים, טיולים ולהשתזף בשמש

  אריסטו

  גיל: 8 שנים

  ​כלב מעורב בוגר מתוק וחברותי. ננטש בגיל מבוגר אך זה לא מונע ממנו לרוץ ולהשתולל, אוהב לשחק עם כלבים אחרים, טיולים ולשכב להשתזף בשמש. בשל גילו יימסר לא מסורס. (קוד 63633646)

 • דוברמן מעורב בוגר רגוע וממושמע. אוהב לשחק בחצר עם אנשים או כלבים אחרים (בעיקר נקבות). יתאים לכל בית

  דובי

  גיל: 5.5 שנים

  ​דוברמן מעורב בוגר רגוע וממושמע. בעל חיוך כובש, אוהב לשחק בחצר עם אנשים או כלבים אחרים (בעיקר עם נקבות) ויתאים לכל בית (קוד 63633865)

 • כלב כנעני בוגר חברותי, עדין וממושמע. אוהב מאוד נוכחות של בני אדם ובעיקר פינוקים ומשחקי כדור בחצר. לא מסתדר עם כלבים אחרים

  ויקו

  גיל: 2 שנים

  ​כלב כנעני בוגר חברותי, עדין וממושמע. אוהב מאוד נוכחות של בני אדם ובעיקר פינוקים, ליטופים ומשחקי כדור בחצר.  לא מסתדר עם כלבים אחרים ויתאים לכל בית. (קוד 63633239).

 • כלב רועה מעורב בוגר, שובב ואנרגטי, אוהב לרוץ ולהשתולל, חייב טיולים ארוכים לצורך הוצאת מרץ. יתאים לבית עם חצר.

  דון

  גיל: 1 שנה

  ​כלב רועה מעורב בוגר, שובב ואנרגטי, אוהב לרוץ ולהשתולל, חייב טיולים ארוכים לצורך הוצאת מרץ. אוהב בני אדם ויתאים לבית עם חצר. (קוד 63633760)

 • כלב כנעני בוגר אנרגטי ואתלט. כלב חברותי, שמח ומתוק אך בעל מרץ רב, מסתדר עם בני אדם וחייב בית עם חצר .

  רוקי

  גיל: שנתיים

  כלב כנעני בוגר אנרגטי ואתלט. כלב חברותי, שמח ומתוק אך בעל מרץ רב, מסתדר עם בני אדם וחייב בית עם חצר (קוד 63633811).

 • כלב מהמם חייכן מקשיב ויודע פקודות בסיסיות, אוהב חברה וילדים, מסתדר עם בעלי חיים אחרים, יתאים לכל בית חם ואוהב.

  דץ

  גיל: חצי שנה

  כלב מהמם חייכן מקשיב ויודע פקודות בסיסיות, אוהב חברה וילדים, מסתדר עם בעלי חיים אחרים, יתאים לכל בית חם ואוהב. (קוד פנימי 63634005)

 • כלב גדול אך ממושמע, מסתדר עם בעלי חיים ואוהב מאוד ילדים. מחפש בית חם לכל החיים

  ריף

  גיל: שנה וחצי

  ריף כלב גדול אבל רגוע וממושמע מאוד, מסתדר עם בעלי חיים ואוהב מאוד אנשים וילדים. ימסר מסורס ומחוסן ויתאים לכל בית . מחפש בית חם ואוהב לכל החיים. (קוד 63633984)

 • כלבה טובה ורגועה במיוחד אוהבת מאוד לשחק ולהתפנק עם ילדים. מסתדרת עם בעלי חיים אחרים ואוהבת לשחק. מחונכת ויודעת פקודות בסיסיות

  מגי

  גיל: שנה

  כלבה טובה ורגועה במיוחד אוהבת מאוד לשחק ולהתפנק עם ילדים. מסתדרת עם בעלי חיים אחרים ואוהבת לשחק. מגי מחונכת ויודעת פקודות בסיסיות. תמסר מחוסנת מעוקרת ולמשפחה טובה כמוה. כרגע נמצאת בקורס אילוף. (קוד 63634056).

 • כלב ביישן ומתוק רוב הזמן מעדיף להתפנק מסתדר עם בעלי חיים וילדים ומאוד אוהב חברה של מבוגרים. סנופי כלב גדול אבל יחסית רגוע

  סנופי

  גיל: 1.5

  כלב כנעני בוגר, ביישן ומתוק רוב הזמן מעדיף להתפנק מסתדר עם בעלי חיים וילדים ומאוד אוהב חברה של מבוגרים. סנופי כלב גדול אבל יחסית רגוע ויתאים לכל בית. ימסר מחוסן ומסורס ויתאים לכל בית.(קוד63634062)

 • גורי גור מתוק ושמח מסורס ומחוסן. . מסתדר עם בעלי חיים אוהב לשחק עם אנשים וממש מתחבר לילדים. יתאים לכל בית (קוד 63634072

  גורי

  גיל: 5 חודשים

  גורי ,כלב מתוק ושמח מסורס ומחוסן. מסתדר עם בעלי חיים אוהב לשחק עם אנשים וממש מתחבר לילדים. יתאים לכל בית חם ואוהב..(קוד 63634072)

אמץ חבר